شرح خبر

برنامه های برگزار شده به مناسبت روز جهانی خاک در استان همدان

برنامه های برگزار شده به مناسبت روز جهانی خاک در استان همدان

به گزارش خانه مهرگان به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان برنامه های روز جهانی خاک در شهرستان فامنین، بهار و تویسرکان و همدان برگزار شد.

برنامه های روز جهانی خاک در شهرستان فامنین
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فامنین گفت: کارگاه آموزشی با موضوع خاک و جلوگیری از فرسایش خاک در کانون پرورش فکری کودکان فامنین برگزار شد.
مهدی تجاره افزود: در این کارگاه، کارشناس محیط زیست به دانش آموزان درباره خاک و فواید آن توضیح داد.
وی اضافه کرد: مراسم پاکسازی مسیر ورودی شهرستان فامنین به مناسبت روز جهانی حفاظت از خاک با همکاری فرمانداری وادارات تابعه برگزار شد.
وی ادامه داد: برگزاری جلسه آموزشی و مسابقه نقاشی با همکاری جهادکشاورزی شهرستان فامنین به مناسبت روز جهانی حفاظت از خاک در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و برگزاری دوره آموزشی مبانی حفاظت از خاک با همکاری اداره آموزش و پرورش درمحل هنرستان پسرانه خاتم الانبیا روستای امامزاده پیرنهان شهرستان فامنین از دیگر برنامه های این شهرستان به مناسبت روز جهانی خاک بود.
 

روز جهانی خاک در شهرستان بهار

کارگاه آموزشی به مناسبت روز جهانی خاک برای دانش آموزان دبستان کوثر شهر بهار با همکاری و هماهنگی اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهار گفت: برگزاری برنامه آموزشی به مناسبت روز جهانی خاک  با همکاری کانون پرورش فکری کودکان شهر بهار به همراه برگزاری مسابقه نقاشی از دیگر برنامه های شهرستان به این مناسبت بود.

روز جهانی خاک در تویسرکان و همدان
گفتنی است ارائه آموزش‌های زیست محیطی به دانش‌آموزان در دبیرستان دخترانه بنت الهدی شهر تویسرکان به مناسبت گرامیداشت روز جهانی خاک همراه با مسابقه پرسش و پاسخ و اهدائ جوایز و اجرای برنامه یک ساعت با محیط بان در دبیرستان شاهد شهرستان تویسرکان همچنین برگزاری مراسم روز جهانی خاک توسط کارشناسان اداره شهرستان همدان در مدارس شهر همدان و حضور در همایش استانی روز خاک؛ از دیگر برنامه های حفاظت محیط زیست استان به این مناسبت بود.

 

نظراتنظرات خود را با ما در میان بگذارید

موارد ستاره دار را حتما پر کنید.

آدرس

  • آدرس: همدان
    بلوار ولایت، ابتدای پل رسالت، ساختمان شال، بلوک B، طبقه 4
  • ایمیل: info@ngomehr.ir
  • تارنما: www.ngomehr.ir
  • تلفن: 38218977-081

پیوندها