شرح خبر

مهلت شرکت در جایزه ملی محیط زیست تمدید شد

مهلت شرکت در جایزه ملی محیط زیست تمدید شد

به گزارش خانه مهرگان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، فاطمه شفیعی دبیراجرایی و مسئول دبیرخانهجایزه ملی محیط زیست در این خصوص گفت : این رویداد به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای  محیط زیست کشور به شمار می‌آید و تاکنون 12 دوره خود را سپری کرده و قرار است سیزدهمین دوره آن نیز اسفند ماه سالجاری برگزار شود این دوره یکی از متفاوت‌ترین دوره‌های این رویداد ملی به شمار می‌آید و با توجه به عدم برگزاری در 5 سال گذشته، خوشبختانه با استقبال خوبی از سوی گروههای مختلف فعال در حوزه محیط زیست روبرو شده است.

وی افزود : تعداد قطعی آثار راه‌یافته به بخش‌های مختلف این جشنواره مشخص نشده اما تاکنون آثار 250 داوطلب در دبیرخانه جایزه ملی به  ثبت رسیده است. این داوطلبان در گروههای مختلف موسسات عمومی و سازمانهای دولتی، موسسات و شرکت های خصوصی، شرکت های دانش بنیان، سازمان های مردم نهاد، متخصصین و سایر اشخاص فعال در حوزه محیط زیست بوده اند.

شفیعی در خصوص تمدید مهلت ارسال به این رویداد محیط زیستی عنوان داشت : بنا به درخواست های واصله به دبیرخانه مبنی بر تمدید فرصت شرکت در این رویداد ملی، به اطلاع می رساند دبیرخانه سیزدهمین دوره جایزه ملی محیط زیست واقع در معاونت آموزش و مشارکت های مردمی تا 15 آذر ماه سالجاری پرونده ها و مدارک مرتبط به داوطلبان جایزه ملی محیط زیست را دریافت خواهد کرد. لازم به ذکر است این مهلت به هیچ وجه مجددا تمدید نخواهد شد.

بنا بر این گزارش، علاقمندان برای دریافت هرگونه اطلاعات تکمیلی به آدرس https://jayezemeli.doe.ir مراجعه کرده و همچنین دبیرخانه جایزه ملی با شماره های تماس  88233066 و 42781565 پاسخگوی سوالات احتمالی است.
 

 

نظراتنظرات خود را با ما در میان بگذارید

موارد ستاره دار را حتما پر کنید.

آدرس

  • آدرس: همدان
    بلوار ولایت، ابتدای پل رسالت، ساختمان شال، بلوک B، طبقه 4
  • ایمیل: info@ngomehr.ir
  • تارنما: www.ngomehr.ir
  • تلفن: 38218977-081

پیوندها