شرح خبر

مسئولان امور جوانان کشور در همدان گردهم می آیند

توسط خانه مهرگان | دسته اجتماعی_فرهنگی_ همدان | کد خبر 9803264505 | 1398/03/26 - 12:31

0 نظر

مسئولان امور جوانان کشور در همدان گردهم می آیند

به گزارش بنیاد مهر مهر به نقل ازخبرنگار مهر، محسن جهانشیر ظهر شنبه در نشست خبری پیرامون عملکرد حوزه جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به توسعه سازمان‌های مردم‌نهاد اظهار داشت: همدان از پیشتازان تشکیل سازمان‌های مردم‌نهاد بوده و در حال حاضر ۱۱۵ سازمان مردم‌نهاد در استان همدان فعال است که از این نظر در رتبه چهارم کشور قرار دارد.

وی افزود: بیشترین فعالیت سمن‌های حوزه جوانان همدان به حوزه‌های اجتماعی، علمی و پژوهشی مربوط است.مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به برگزاری کارگاه‌های مختلف آموزشی برای جوانان گفت: سال ۹۷ موفق شدیم ۱۶۲ کارگاه در بحث ازدواج با حضور ۵۰ مدرس برگزار کنیم.

جهانشیر خاطرنشان کرد: در این کارگاه‌ها ۳ هزار و ۹۰۰ زوج به مدت ۳۶۰ ساعت آموزش دیدند و در حوزه ستادهای ساماندهی امور جوانان نیز ۵۲ جلسه برگزار شد که در بین ۴ استان برتر کشور از این نظر قرار داریم.

وی با اشاره به برگزاری هشتمین گردهمایی مسئولان امور جوانان کشور در همدان بیان کرد: این همایش ۲۸ خردادماه با هدف بررسی کارکردهای حوزه جوانان با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان در همدان برگزار خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان عنوان کرد: همچنین اولین دوره توانمندسازی رسانه و فضای مجازی جوانان نیز در همدان برگزار می‌شود و همدان تا پایان خرداد میزبان دو رویداد مهم کشوری در حوزه جوانان خواهد بود.

جهانشیر بابیان اینکه جمعیت جوان استان همدان ۴۳۰ هزار نفر است، گفت: در حوزه جوانان تا جایی که در توان داشته باشیم از نظر مالی حمایت‌های خود را انجام می‌دهیم و حتی از حوزه‌های دیگر نیز اگر بتوانیم منابع مالی به این بخش تزریق خواهیم کرد.

وی افزود: حوزه جوانان از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار بوده و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم. 

 

نظراتنظرات خود را با ما در میان بگذارید

موارد ستاره دار را حتما پر کنید.

آدرس

  • آدرس: همدان
    خیابان میرزاده عشقی-روبه روی اداره کل بنیاد شهید
  • ایمیل: info@ngomehr.ir
  • تارنما: www.ngomehr.ir
  • تلفن: --

پیوندها