معرفی بنیاد مهر پایدار

آشنایی با بنیاد غیر دولتی مهر پایدار

به دنبال فعالیت گسترده سازمان­ های غیردولتی درسال­ های اخیر و افزایش تعداد و ارتقاءجایگاه ایشان به عنوان نهادهای موثر در سطح جامعه، با توجه به غیردولتی بودن این سازمان ها لازم بود تا حمایت مردمی از این تشکل­ ها در تمامی ابعاد صورت گیرد. 

یکی از مهمترین این حمایت­ ها تقویت توان مالی از برنامه­ و پروژه­ های سازمان های مردم نهاد بود و در راستای تحقق این هدف نیاز به بنیادها یا نهادهای حمایت گرایانه ازاین جنس احساس گردید. بنیاد غیردولتی مهر پایدار در استان همدان همچون سایر نهادهای حمایتگر در کشور بود که با هدف توانمندسازی و اجرا و حمایت مالی از پروژه های سازمان های غیردولتی و تحقق توسعه پایدار تاسیس شد. 

 نحوه شکل گیری بنیاد مهرپایدار به این صورت بود که جمعی از پزشکان فعال در عرصه اجتماعی جهت حمایت ازپروژه های سازمان های مردم نهاد گردهم آمدند و در سال 1382 این بنیاد تاسیس گردید و فعالیت خود را آغاز نمود و اعتبارنامه خود را از استانداری همدان اخذ نمود. باادامه فعالیت ها در سال 1396 بنیاد مهر با تغییر اسم از بنیاد مهر همدان به بنیاد غیردولتی مهر پایدار و ارتقا محدوده فعالیت از استانی به ملی توانست از دفتر اموراجتماعی وزارت کشور مجوز فعالیت خود را دریافت نمایدآدرس

  • آدرس: همدان
    بلوار ولایت، ابتدای پل رسالت، ساختمان شال، بلوک B، طبقه 4
  • ایمیل: info@ngomehr.ir
  • تارنما: www.ngomehr.ir
  • تلفن: 38218977-081

پیوندها